14 травня у спортзалі Зимнівського НВК (с. Зимне) відбувся Фестиваль з гирьового спорту серед команд західного регіону України «ГИРЬОВА ВЕСНА – 2017», в якому взяли участь спортсмени з Волинської, Львівської, Рівненської, Тернопільської областей.
На території нашого району змагання такого рівня відбулися вперше, головним ініціатором проведення стала Громадська Організація «Нова Ідея», допомогли у організації Зимнівський сільський та Волинський обласний центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», осередок гирьового спорту у Волинській області.

Суттєву підтримку та спонсорську допомогу, при створенні умов для проведення фестивалю, отримали від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», Володимир-Волинського спортивного клубу «Любарт», зокрема, тренера Миколи Крайнова, директора Зимнівської НВК ЗОШ І-ІІ ступенів Юлії Степанюк, технічну підтримку забезпечили магазин «Комп’ютерний Всесвіт» та кав’ярня «KAVA AVENUE».
Змагання з гирьового спорту є досить популярними серед юнаків, чоловіків та жінок, підтвердження цьому – була велика кількість спортсменів та повен зал уболівальників, які гаряче підтримували гирьовиків.
Урочисто відкрив змагання голова ГО «Нова Ідея» Ярослав Кондисюк . Також привітати учасників завітали голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик, представник фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Вікторія Кашуба, голова осередку гирьового спорту Волинської області Володимир Євтушевський .
Тепле та щире музичне привітання прозвучало від сім’ї Костюків, музичний гурт «Арифметика любові», які не так давно завоювали титул чемпіонів у змаганнях Всеукраїнського рівня «Тато, мама і я – спортивна сім’я».
Змагання проходили у сіми вагових категоріях, кожен учасник демонстрував своє уміння підняти гирю вагою 24 кг (поштовх двома руками та ривок лівою і правою), хто більше. Взяв на себе відповідальність головного судді змагань Андрій Книш .
Розпочали замагання спортсмени вікової групи юніори серед яких перемогу здобув Гвоздецький Владислав, друге місце виборов Сергіюк Микола, третє місце – Вовк Богдан. У ваговій категорії до 63 кг. серед чоловіків переміг Климчук Назарій (Тернопільська обл.). У ваговій категорії до 68 кг перемогу здобув кандидат у майстри спорту Скобельський Тарас (Львівська обл.), друге місце посів кандидат у майстри спорту Кудриль Владислав (Волинська обл.). У ваговій категорії до 73 кг перше місце завоював Скучинський Ігор (Волинська обл.), друге місце – кандидат у майстри спорту Кохан Ігор (Львівська обл.), третє – Грицуняк Ігор (Рівненська обл.). У ваговій категорії до 78 кг перемогу здобув кандидат у майстри спорту Концемал Дмитро (Львівська обл.), друге місце посів кандидат у майстри спорту Драган Микола (Львівська обл.). У ваговій категорії до 85 кг переміг майстер спорту Чубаєвський Юрій (Рівненська обл.), друге місце виборов кандидат у майстри спорту Сокол Вадим (Волинська обл.). У ваговій категорії до 95 кг перше місце завоював кандидат у майстри спорту Грицак Андрій (Рівненська обл.), друге місце – Квашук Назарій (Волинська обл.), третє – Сокол Павло (Волинська обл.). У ваговій категорії понад 95 кг чемпіоном став майстер спорту Лагуш Андрій (Львівська обл.), друге місце завоював майстер спорту Євтушевський Володимир (Волинська обл.), третє місце – Крайнов Микола (Волинська обл.).

У турнірі також взяли участь жінки. У ваговій категорії до 53 кг перемогу здобула кандидат у майстри спорту Лавринович Анна (Львівська обл.), друге місце посіла Іванів Тетяна (Львівська обл.). У ваговій категорії до 63 кг перемогла майстер спорту Рабош Оксана (Рівненська обл.), друге місце посіла Поліщук Ірина (Волинська обл.). У ваговій категорії до 68 кг чемпіонкою стала двохразова призерка чемпіонатів світу майстер спорту України Маліновська Оксана (Рівненська обл.), друге місце завоювала кандидат у майстри спорту Овчарук Наталія (Рівненська обл.).

Не менш видовищною була естафета серед гирьовиків трьох команд, в результаті якої перше місце посіла команда Волинської області, друге – Рівненської, а третє місце дісталось команді Львівської області. За підсумками змагань перше командне місце виборола команда Львівської області, друге місце – Рівненської, третє – Волинської.

Організатори та почесні гості цього спортивного дійства привітали переможців і призерів змагань, вручивши їм медалі, грамоти.
Після таких чудових змагань можна додати, що гирьовий спорт є частиною культури і традицій нашого народу, а досягнення українських гирьовиків приносять славу не тільки їм, а й нашій країні. Тож вітаємо спортсменів з перемогами та бажаємо і надалі реалізовувати свій потенціал і досягати нових спортивних вершин на гирьовому помості!