У Володимирі-Волинському у суботу, в спортивному комплексі «Олімп» відбувся щорічний ІV Міжнародний турнір зі спортивного танцю на Кубок міського голови.

У цьому осінньому турнірі взяли участь 442 пари і 794 учасники не тільки з України, а й і з-за кордону. Зокрема з Білорусі, Словакії, Польщі, Молдови та Грузії.

Організаторами турніру виступили Станіслав та Софія Кузнєчихіни, які не вперше проводять у Володимирі подібні заходи.

Учасники танцювального турніру змагалися у 44-х категоріях. Вікова категорія тих, хто вийшов того дня на паркет також була різною – починаючи з 3-річного віку і … старші сорока. Тож боротьба за перемогу, що тривала зранку до ночі, виявилась досить напруженою. Адже на паркет виходили як професіонали, так і дебютанти, а судді мали обрати кращих.

Одними з них стали Владислав Мельничук та Соломія Степанюк ( НА ФОТО). Тренер цієї танцювальної пари – Наталія Лис. Владислав і Соломія в одній із номінацій посіли перше місце і стали володарями Кубка міського голови.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!