Нещодавно у Мінську проходив Міжнародний турнір з вільної та жіночої боротьби серед юнаків та дівчат 1999-2001 років народження «Мєдвєжонок». Змагання проводилися у рамках 46-го міжнародного турніру серії гран-прі на призи триразового олімпійського чемпіона Олександра Медведя. Участь у  цьому турнірі взяло більше 300 спортсменів, у тому числі і спортсмени з України.

У ваговій категорії до 65 кілограмів серед дівчат Україну представляла вихованка Володимир-Волинської ДЮСШ «Спартак» Дарина Туровчук.  Наша землячка гідновиступила на змаганнях перемігши всіх суперників та посіла перше місце.

На минулих вихідних у місті Кеншин (Польща), проходив ще одимн міжнародний турнір з вільної боротьби. У змаганнях узяло участь чотирнадцять команд з Польщі, Білорусії, України, Росії та Литви.  Наше місто, а загалом і усю нашу державу, представляли вихованці Володимир-Волинської ДЮСШ «Спартак». І хоча наша спортивна делегація була найменшою за складом, усього чотири спортсмени, результати вони показали досить високі. Зокрема, у ваговій категорії 40 кг серед дівчат наша Даніела Ткачук посіла І місце. Також, перше місце посів Володимир Поздняков (30 кг.). Поступившись лише представнику Білорусії, срібло виборов Максим Кошелевич.

Спортсмени були нагороджені медалями, дипломами та призами від організаторів турніру. Готував спортсменів то змагань тренер Леонід Каркушевський.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!